12 294 13 01  biuro@arpidruk.pl

      Rząska, ul. Krakowska 77
 30-199 Kraków

Nasza Oferta

Nadruki na koszulkach

Zdjęcie? Własna grafika? Napis? Logo? - każdą z tych rzeczy możesz umieścić na koszulce. Wszystko według własnego pomysłu. Nadruk od jednej sztuki.

Wybierz odpowiedni nadruk na koszulkach:

  • TERMOTRANSFER
    Ta metoda druku zapewnia możliwość aplikacji wzorów typu fullkolor takich jak zdjęcia czy pełnokolorowe grafiki. Nadruk na koszulkach wykonujemy na wysokiej jakości specjalistycznych foliach, które gwarantują że koszulka będzie trwała i estetyczna. Na białe koszulki istnieje możliwość nadruku bez tła, natomiast w przypadku koszulek kolorowych konieczne jest zapewnienie zdjęciu tła. Przepis prania: koszulki z fotonadrukiem prać na lewej stronie w temp. do 40C. Prasować na lewej stronie. Już od jednej sztuki.

  • FOLIA FLEX I FLOCK
    Folie te używa się do aplikacji wzorów takich jak napisy i proste jednokolorowe grafiki, głównie na koszulkach. Nie ma konieczności stosowania tła w przypadku kolorowych koszulek. Nadruk na koszulkach przy użyciu folii daje możliwość bardzo trwałego nadruku w połączeniu z lekko błyszczącą i gładką powierzchnią. Folie te występują w kilkunastu standardowych kolorach oraz kilku specjalnych takich jak złoto, srebro... Folia flock ma podobne właściwości co flex z tym, że jej powierzchnia jest lekko meszkowata dająca wrażenie pluszowego nadruku. Już od jednej sztuki.

  • sitodruk
    Druk na odzieży techniką sitodruku wykonany jest w oparciu o wysokiej jakości farby, które gwarantują znakomitą jakość druku oraz odporność na pranie i czyszczenie chemiczne. Aplikacja grafiki na odzież metodą sitodruku to jedna z najtrwalszych technik zdobienia odziezy. Druk większych ilości.

Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty nadruku na koszulkach.

Przykładowe realizacje:

      
 
Zapraszamy - naklejki wypukłe, reklama zewnętrzna, nadruki, naklejki 3D, wizytówki, nadruki na odzieży, haft komputerowy, plomby gwarancyjne,naklejki hologramowe, magnesy reklamowe, gadżety reklamowe