ArpidrukArpidruk  12 294 13 01  biuro@arpidruk.pl

        Rząska, ul. Krakowska 77
              30-199 Kraków

Nasza Oferta

Nadruki na koszulkach

Zdjęcie? Własna grafika? Napis? Logo? - każdą z tych rzeczy możesz umieścić na ubraniu i dostosować element odzieży do własnego stylu, gustu czy przemyśleń.

Jeżeli nie możesz znaleźć T-shirtu z odpowiednim nadrukiem albo chcesz zrobić komuś wyjątkowy prezent, zapoznaj się z naszą propozycją. Realizujemy indywidualne pomysły Klientów, wykonując nadruki na koszulkach od jednej sztuki.

Wybierz odpowiednią technikę:

 • TERMOTRANSFER
  Ta metoda druku zapewnia możliwość aplikacji wzorów typu fullkolor takich jak zdjęcia czy pełnokolorowe grafiki. Nadruk na koszulkach wykonujemy na wysokiej jakości specjalistycznych foliach, które gwarantują że materiał imponował estetyką wykonania, a także doskonałą trwałością. Na białe koszulki istnieje możliwość nadruku bez tła, natomiast w przypadku kolorowych konieczne jest zapewnienie zdjęciu tła.

  Przepis prania:
  • prać na lewej stronie w temp.
  • Do 40 stopni Celsjusza.
  • Prasować na lewej stronie.

  Zamówienia realizujemy od jednej sztuki.

 • folia flex i flock
  Folie te używa się do aplikacji wzorów takich jak napisy i proste jednokolorowe grafiki. Nie ma konieczności stosowania tła w przypadku kolorowych koszulek. Metoda przy użyciu folii daje możliwość bardzo trwałego efektu w połączeniu z lekko błyszczącą i gładką powierzchnią. Folie te występują w kilkunastu standardowych kolorach oraz kilku specjalnych takich jak złoto czy srebro. Folia flock ma podobne właściwości co flex z tym, że jej powierzchnia jest lekko meszkowata, dająca wrażenie pluszowego nadruku na koszulkach. Zamówienia realizujemy od jednej sztuki.

 • sitodruk
  Sitodruk wykonany jest w oparciu o wysokiej jakości farby, które gwarantują znakomitą jakość druku oraz odporność na pranie i czyszczenie chemiczne. Aplikacja grafiki na odzież metodą sitodruku to jedna z najtrwalszych technik zdobienia odzieży, a dodatkowo nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o liczbę kolorów, a ogromna uniwersalność tej metody sprawia, że korzysta się z niej powszechnie również w tworzeniu wydruków wielkoformatowych. Zamówienia w tym przypadku realizowane są dla większych ilości produktów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty.


Przykładowe realizacje, których podjęliśmy się w ostatnim czasie:

      
 
Arpidruk Rząska, ul. Krakowska 77 30-199 Kraków