ArpiDruk  12 294 13 01  biuro@arpidruk.pl

      Rząska, ul. Krakowska 77
 30-199 Kraków

Nasza Oferta

Nadruki na koszulkach

Zdjęcie? Własna grafika? Napis? Logo? - każdą z tych rzeczy możesz umieścić na ubraniu. Wszystko według własnego pomysłu. Nadruk od jednej sztuki.

Wybierz odpowiednią technikę:

  • TERMOTRANSFER
    Ta metoda druku zapewnia możliwość aplikacji wzorów typu fullkolor takich jak zdjęcia czy pełnokolorowe grafiki. Nadruk na koszulkach wykonujemy na wysokiej jakości specjalistycznych foliach, które gwarantują że materiał będzie trwały i estetyczny. Na białe koszulki istnieje możliwość nadruku bez tła, natomiast w przypadku kolorowych konieczne jest zapewnienie zdjęciu tła. Przepis prania: prać na lewej stronie w temp. do 40C. Prasować na lewej stronie. Już od jednej sztuki.

  • FOLIA FLEX I FLOCK
    Folie te używa się do aplikacji wzorów takich jak napisy i proste jednokolorowe grafiki. Nie ma konieczności stosowania tła w przypadku kolorowych koszulek. Metoda przy użyciu folii daje możliwość bardzo trwałego efektu w połączeniu z lekko błyszczącą i gładką powierzchnią. Folie te występują w kilkunastu standardowych kolorach oraz kilku specjalnych takich jak złoto, srebro... Folia flock ma podobne właściwości co flex z tym, że jej powierzchnia jest lekko meszkowata dająca wrażenie pluszowego nadruku. Już od jednej sztuki.

  • sitodruk
    Sitodruk wykonany jest w oparciu o wysokiej jakości farby, które gwarantują znakomitą jakość druku oraz odporność na pranie i czyszczenie chemiczne. Aplikacja grafiki na odzież metodą sitodruku to jedna z najtrwalszych technik zdobienia odziezy. Dla większych ilości.

Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty.

Przykładowe realizacje:

      
 
Arpidruk Rząska, ul. Krakowska 77 30-199 Kraków